Podpora podnikání

FLEXI OFFICE poskytovatel kancelářských prostor v České a Slovenské republice již řadu let nabízí možnost pronájmu plně vybavených a servisovaných kanceláří v těch nejlepších kancelářských lokalitách. Individuální kanceláře jsou vybavené kvalitním kancelářským nábytkem pro 1 až 20 pracovních míst v závislosti na jejich velikosti (od 10m2 až po 170m2). Vybavení kanceláře maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám (dovybavení dalším nábytkem, konferenční stolek pro návštěvy, prezentační technika, dekorace, apod.) a zajistíme tak nejvyšší komfort.

Poskytnutí sídla společnosti

Poskytnutí sídla společnosti

Založení a prodej společností

Založení a prodej společností

Osobní asistentka

Osobní asistentka

Telefonní a poštovní služby

Telefonní a poštovní služby

ICT služby

ICT služby

Účetní a daňové poradenství

Účetní a daňové poradenství

Personální poradenství

Personální poradenství

Servisovaná kancelář

Největší výhody oproti pronájmu klasických kanceláří jsou: žádné starosti se zařizováním prostor a celkovým provozem kancelářského zázemí, flexibilita nájemní smlouvy a vybavené společné prostory a zázemí (min. 150m2) – recepce, lobby, zasedací a konferenční místnosti, kuchyňka, toalety, atd. Servisovaná kancelář to znamená, že se o provoz své kanceláře nemusí vůbec starat. Můžete se soustředit pouze na svůj byznys.

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace