Chcete u nás pracovat?

Společnost FLEXI OFFICE s.r.o., která razí moderní a inovativní přístup k podnikání, patří mezi špičku nejvýznamnějších poskytovatelů pronájmu servisovaných kanceláří na trhu. Vysoce reprezentativní kanceláře s veškerým administrativním a technickým zázemím, vybavené konferenční místnosti prezentační technikou a možnost pronájmu již od 1 hodiny! A k tomu excelentní servis našeho týmu – jazykově zdatná recepce, vyškolené asistentky, provozní manažer business centra, obchodní manažeři připravení ihned splnit vaše potřeby.

S velkým úspěchem nabízíme komplexní administrativní podporu již od roku 2009 a díky našemu propracovanému konceptu nabízíme profesionální podporu pro všechny zájemce ať už z řad fyzických nebo právnických osob. Naše služby jsou určené především pro podnikatele, kteří hledají flexibilitu, dbají na efektivní řešení, a kteří se chtějí maximálně soustředit na hlavní obor své činnosti – protože se o jejich provozní záležitosti postaráme právě my.

Provozujeme business centra v České republice a na Slovensku, která jsou uzpůsobená pro klienty, kteří nechtějí trávit svůj čas hledáním a zařizováním kanceláří, řešit neustálé technické problémy s infrastrukturou apod.

Proč pracovat u nás?

Naši budoucím kolegům nabízíme zázemí stabilní renomované finanční skupiny. Pracovat budete v mladém přátelském kolektivu. Dostanete určitou míru vlastní zodpovědnost a tvořivosto. Rádi v našem týmu přívítáme i absolventy. bude mít prostor se naučit nové dovednosti a nastartovat tak svou kariéru.

 

Pokud Vás to co děláme zaujalo, a rádi byste se stali součástí našeho týmu. Podívejte se na aktuální výpis pozic. Pokud jste nenašli to, co hledáte, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis na emailovou adresu info@flexioffice.cz 

 

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace