Fixní pracovní místo pro jednotlivce od 6900 kč/měsíc

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA

Nechcete pracovat z domova, ale ani ve velkém openspace s dalšími cizími lidmi?

Pronajměte si fixní pracovní místo v kanceláři pro max. 5 osob. Budete mít soukromí, klid na práci a jistotu vlastního místa – s vlastní židlí, stolem a uzamykatelným kontejnerem na Vaše věci.

Pro koho je tento typ pronájmu vhodný

Tato varianta je vhodná pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat v kanceláři, ale nehledají velké neosobní coworkingové centrum. U nás budete mít na práci klid a soukromí díky tomu, že kanceláře jsou zděné a máte k nim veškerý administrativní a technický servis. Kanceláře útulné, příjemné, plně vybavené moderním nábytkem.

Nemusíte se tak o nic starat a jen se soustředit na Vaše aktivity. Přitom budete v centru všeho dění -  přímo v centru Prahy.

Cenové varianty

Nevyhovuje Vám cena?

Dejte nám vědět, uděláme vše pro Vaši spokojenost.

Popis pracovního místa

Jedná se o fixní (pevné) pracovní místo v našich uzavřených zděných kancelářích, které jsou zcela vybaveny moderním kancelářským nábytkem. Budete mít pevně přidělené pracovní místo, na kterém se předem dohodneme. Kanceláře jsou individuálně klimatizované, vybavené datovými rozvody (připojení na vysokorychlostní internet, telefonní linky), s neomezeným přístupem do budovy 24/7, který je řešen prostřednictvím vstupní čipové karty. 

Ve společném zázemí (100m2) je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džus, cola), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru business centra vždy tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Můžete se na ně s čímkoliv obrátit.Pronájem virtuálního sídla

Nabízíme vám také pronájem sídla na stejné adrese, kde si vyberete kancelář, případně v jiném našem business centru. Pokud pronájem kanceláře budete chtít ukončit, sídlo můžete nadále využívat společně s možností pronajmout si zasedací místnost, když budete potřebovat sejít se s klienty na reprezentativním místě.

Můžete tak pracovat v pohodlí domova, ale přitom mít sídlo a možnost zasedací místnosti na prestižní adrese.

Pro koho je virtuální sídlo vhodné?

 • Začínající podnikatelé
 • Malé firmy a start-upy
 • Začínající OSVČ
 • OSVČ, kteří využívají homeoffice
 • OSVČ, kteří nechtějí mít sídlo v místě bydliště


Pořádání eventů

Potřebujete uspořádat event pro menší počet osob? Využijte k tomu naše zasedací místnosti, které přizpůsobíme vašim potřebám. Nabízíme zasedací místnosti na Praze 1, 4, 8 a 10. V rámci pronájmu je možné využít  flipchart, LED televizi, internetové připojení, občerstvení, copy centrum, služby recepce, parking.Samozřejmostí je pomoc s objednáním cateringu.

Vyberte si své pracovní místo

Vyzkoušejte to u nás na 1 DEN ZDARMA


Kde jsou pracovní místa?

BREDOVSKÝ DVŮR - OLIVOVA 4, PRAHA 1

Bredovský dvůr se nachází v samotném centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Kanceláře jsou individuálně klimatizované, mají otevíratelná okna a 24/7 přístup do budovy.

V společném zázemí (100m2) je Vám plně k dispozici vše, co k běžnému pracovnímu životu potřebujete - vybavená kuchyňka, denně zásobována občerstvením (voda, káva, čaj, džuc, cola), kopírovací centrum, reprezentativní lobby s denním tiskem a sociální zázemí.

Vstupní část prostoru tvoří vysoce reprezentativní recepce s vyškolenými asistentkami se znalostí angličtiny, které se starají o veškerý klientský servis a provoz kanceláře (objednávky, pošta, návštěvy). Pro jednání s klienty, školení či pořádání obchodních prezentací jsou k dispozici reprezentativní zasedací místnosti, které jsou vybaveny technikou pro prezentaci (dataprojektor, LCD televize, flipchart). Kanceláře Bredovský dvůr jsou velice oblíbené pro svou perfektní lokalitu a zbrusu nové kancelářské prostory. 

Václavské náměstí (2min chůze). Perfektní dopravní dostupnost autem (200m sjezd z Magistrály) i MHD. 
Metro: Muzeum (A,C), Můstek (B,C ), Hlavní nádraží (C), a tramvaje ze zastávky Jindřišská (3, 9, 14, 24, 51-56).

Bredovský dvůr Apartments – ubytování přímo v budově, desítky hotelů a restaurací v blízkém okolí. Restaurace Bredovský dvůr přímo v budově.

Servisovaná kancelář

FIXNÍ PRACOVNÍ MÍSTO

VYBAVENÁ NÁBYTKEM

PŘÍSTUP NONSTOP 24/7

SLUŽBY RECEPCE A ASISTENTEK

fotogalerie

 • BD 3BU STANDARD (1).jpg
 • BD 4EXCL 4.18 (2).jpg
 • BD velká kuchyňka (2).jpg
 • PEG_9547.jpg
 • BD recepce FO (4).jpg
 • BD copy centrum.jpg
 • BD hlavní recepce.jpg

Přijďte se na prostory nezávazně podívat

Nenašli jste, co jste hledali?

Privátní kancelář pro tým nebo jednotlivce

Privátní kancelář pro tým nebo jednotlivce

Krátkodobý pronájem kanceláře už od hodiny

Krátkodobý pronájem kanceláře už od hodiny

Virtuální kancelář

Virtuální kancelář

Hodinový pronájem kanceláře

Hodinový pronájem kanceláře

Sdílená kancelář

Sdílená kancelář

Poskytnutí sídla společnosti

Poskytnutí sídla společnosti

FLEXI OFFICE | Moje profesionální zázemí

rychlý kontakt

kontakt

FLEXI OFFICE s.r.o.
Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1
Česká republika
+420 225 991 991
info@flexioffice.cz
PRONÁJEM ZDARMA
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace